ONLİNE ALIŞVERİŞ BAŞLADI - 40% 'a Varan İNDİRİM Yeni Sezon ÜrünlerBayBayanUnisex* Limitli sayıda.

Kullanım Şartları

Bu gizlilik ilkeleri Rokaderi tarafından, www.rokaderi.com un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler rokaderi.com ve shop.rokaderi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek amacıyla kullanılacaktır. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için ve faturanızın teslimatında kullanılmaktadır. Kullanıcılarımız istekleri zaman sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. www.rokaderi.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik:

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

– SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

– Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

– Sitemiz Linux tabanlı teknolojiler ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

rokaderi.com ve shop.rokaderi.com İçerik Hakları

Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar rokaderi.com a veya içerik sağlayıcılarına ait olup, rokaderi.com ve shop.rokaderi.com un yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır.

Ziyaretçi, siteyi kullanırken, tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek zararlardan, rokaderi.com sorumlu tutulamaz.

Rokaderi.com, içeriğindeki kullanıcılar tarafından iletilmiş görüş ve düşüncelerinden sorumlu tutulamaz.

rokaderi.com ve shop.rokaderi.com veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini korumakla yükümlüdür. Ancak, hacking ve benzeri dış müdahaleler ile olabilecek zararlardan Rokaderi.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.