Kategori: Genel

 • Roka Collection 2019

  Roka Collection 2019

  Roka Collection 2019 hakkında online broşürümüzü inderebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz için rokaderi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Deri ve Aksesuar

  Deri ve Aksesuar

  Roka her türlü deri eşyaya metal aksesuar üretiyor ve deri ile birleştiriyor. Kurumsal firmalara da hediyelik eşya ve ofis malzemeleri üretimine devam ediyor. Yılların verdiği deneyimle üretilen eşyalar, geleneksel Roka kalitesinin oluşmasında başrol oynamıştır. Müşteri memnuniyeti entegre üretim şartlarından dolayı maksimum düzeydedir.

 • Kurumunuza Özel Logolu Deri Ürünler

  Kurumunuza Özel Logolu Deri Ürünler

  Kurumunuza Özel Logolu Deri Ürünler kategorisinde 100 den fazla ürün bulunmaktadır. Deri çantalar, sunum dosyaları, anahtarlıklar, kalemlik ve deri notluklar, portföy çantaları arasından dilediğiniz ürünü seçip istediğin renk ve logo ile hazırlanmaktadır.

 • Hoşgeldiniz.

  Hoşgeldiniz.

  Web sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde ürünlerin fiyatları bulunmamaktadır. Toplu siparişleriniz için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. roka@rokaderi.com adresine mail atabilirsiniz. Kurumsal talep formunu doldurabilirsiniz. ya da (0312) 232 02 42 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Tek olarak ürün satın almak için shop.rokaderi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.